روزنامه ایران: خانواده زن جوانی که مدتی پس ازطلاق، به علت مرموزی تسلیم مرگ شده و پرونده‌اش مختومه شده بود، با اعلام نظریه پزشکی قانونی، پس از ۵ سال به دادسرا احضار شدند

روزنامه ایران: خانواده زن جوانی که مدتی پس ازطلاق، به علت مرموزی تسلیم مرگ شده و پرونده‌اش مختومه شده بود، با اعلام نظریه پزشکی قانونی، پس از ۵ سال به دادسرا احضار شدند.

اواسط سال ۹۱ زن میانسالی با پلیس تماس گرفت و از مرگ دخترش «مینا» در حمام خانه خبر داد.

 مادر مینا به تیم جنایی گفت: «دخترم مدتی قبل از همسرش جدا شده بود و با ما زندگی می‌کرد.امروز به حمام رفته بود که چند دقیقه بعد از من یک لیوان آب خواست. ۱۰ دقیقه‌ای گذشته بود که متوجه شدم صدای آب قطع شده اما دخترم از حمام بیرون نیامد. وقتی سراغش رفتم درکمال تعجب دیدم روی زمین افتاده و نفس نمی‌کشد. با این حال از کسی شکایت نداریم چون دخترم به مرگ طبیعی جان باخته است. به نظرم فشار طلاق و اتفاقاتی که برایش افتاد باعث شد تا جان بسپارد.»

پس ازتحقیقات مقدماتی، جسد زن جوان با دستور بازپرس به پزشکی قانونی انتقال یافت. با توجه به اینکه آثار کبودی و جراحت روی بدن مینا نبود و از آنجا که خانواده‌اش نیز شکایتی نداشتند به دستور بازپرس جنایی قرار منع تعقیب پرونده صادر شد. اما پس ازاینکه مشخص شد زن جوان خفه شده است، پرونده باردیگر به جریان افتاد.

باتوجه به حساسیت موضوع به دستور بازپرس جنایی، برادر، مادر و پدر قربانی ماجرا برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران احضار شدند. برادر مینا در تحقیقات عنوان کرد که زمان مرگ خواهرش به یکی از شهرهای شمالی کشور رفته و در خانه نبوده است. مادر و پدر مینا نیز اظهارات قبلی‌شان را تکرار کردند. با این حال تحقیقات بازپرس جنایی برای حل معمای جنایت مرموز ادامه دارد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: وزیر نفت گفت: حفر و مهار آتش‌سوزی چاه ۱۴۷ رگ سفید حدود یک ماه و نیم زمان می‌برد.

 بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت نیز صبح امروز برای اطلاع یافتن از آخرین جزئیات اقدامات برای مهار آتش‌سوزی چاه ۱۴۷ رگ سفید وارد خوزستان شد
 بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت نیز صبح امروز برای اطلاع یافتن از آخرین جزئیات اقدامات برای مهار آتش‌سوزی چاه ۱۴۷ رگ سفید وارد خوزستان شد.

هفتم آبان ماه امسال دکل حفاری ۹۵ فتح شرکت ملی حفاری ایران بر اثر فوران گاز چاه ۱۴۷ رگ سفید دچار حریق شد و متاسفانه در این حادثه، ۲ تن از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران جان باختند.

خبرگزاری تسنیم: وزیر نفت گفت: حفر و مهار آتش‌سوزی چاه ۱۴۷ رگ سفید حدود یک ماه و نیم زمان می‌برد.
وزیر نفت با بیان اینکه حفر و مهار آتش سوزی چاه ۱۴۷ رگ سفید حدود یک ماه و نیم زمان می‌برد، گفت: تاکنون بین شرکت ملی نفت ایران و مناطق نفت خیز هماهنگی خوبی وجود داشت و امیدواریم در کنار این هماهنگی موجود هر چه سریع‌تر به نتیجه نهایی برسیم.

وی در این بازدید به بررسی اقدامات انجام شده برای مهار آتش چاه ۱۴۷ پرداخت و اظهار داشت: در بررسی‌های انجام شده مقرر شد در کنار عملیات خاموش سازی آتش چاه ۱۴۷ رگ سفید دو حلقه چاه دیگر برای کنترل آتش حفاری شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *