خبرگزاری فارس: خوسپ ماریا بارتومئو مدیرعامل باشگاه بارسلونا در جمع خبرنگاران تصریح کرد: من از همه هواداران بارسلونا عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم صبور باشند و به من برای جبران مشکلات پیش آمده زمان بدهند
بارتومئو افزود: ضرر مالی سنگینی بر خانواده نیمار وارد شد و این به خاطر فساد مالی شدید آنها بود. آنها از دست ما دلخور بودند و من متوجه علت دلخوری آنها نمی‌شدم. چرا من باید مشکل پولشویی قیمت تور مارماریس این انسان فاسد را حل می‌کردم؟

خبرگزاری فارس: خوسپ ماریا بارتومئو مدیرعامل باشگاه بارسلونا در جمع خبرنگاران تصریح کرد: من از همه هواداران بارسلونا عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم صبور باشند و به من برای جبران مشکلات پیش آمده زمان بدهند.
وی ادامه داد: اشتباه اصلی من این بود که گمان کردم پدر نیمار در کنار بارسلونا است و می‌تواند دوست صمیمی ما باشد. او به ما خیانت کرد و نیمار تا آخرین قیمت تور ویتنام روزها در لباس بارسلونا از این خیانت بی خبر بود.

——————-

روزنامه بانی فیلم: استقبال از نمایش فیلم‏های ایرانی در ونیز ۲۰۱۷ که شنبه گذشته با اکران فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» آغاز شد، دیروز با نمایش «آیه های فراموشی» تداوم یافت
عکس ضمیمه مطلب مربوط به جلسه گفتگو و بررسی فیلم «آیه های فراموشی» است.

این فیلم در شیلی به زبان اسپانیایی ساخته شده و چندین کشور روی آن سرمایه تور قشم ارزان گذاری شده است. فیلم از میزانسن بی آلایش و تا حدی شهید ثالث وار برخوردار است که از تصاویر زیبایی نیز بهره گرفته. داستان ماجرای یک نگهبان گورستان را بازگو میکند که روزی با ماجرای ویژه ای برخورد می کند. علیرضا خاتمی در اولین فیلم بلند خود با ساخت فیلمی مولف وار موفق ازکاربیروت آمده است. بعداز جشنواره ونیز این فیلم درجشنواره زیادی از جمله سه قاره تورنتو، پوسان وغیره شرکت خواهد کرد.

روزنامه قیمت تور ایتالیا بانی فیلم: استقبال از نمایش فیلم‏های ایرانی در ونیز ۲۰۱۷ که شنبه گذشته با اکران فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» آغاز شد، دیروز با نمایش «آیه های فراموشی» تداوم یافت.

سوم سپتامبر ساعت دو بعدازظهر درسالن بزرگ دارسنا که ویژه فیلم های بخش افق ها هم هست. فیلم کارگردان ایرانی علیرضا خاتمی با عنوان «آیه های فراموشی»، اکران شد که اولین فیلم بلند او محسوب می شود. سالن مملو از تماشاگران تور ارزان پکن بود و در پایان با استقبال بسیار خوب همگان روبرو شد. بعد از نمایش طبق سنت جشنواره با کارگردان و بازیگران آن بحث و گفتگو شد که مدتی طول کشید.

استقبال تماشاگران ونیز از «آیه ‏های فراموشی» 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *