خبرگزاری فارس: ایکاردی بازیکن تاثیرگذار تیم فوتبال اینترمیلان ایتالیا پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیمش برابر سمپدوریا گفت:  بعد از زدن گل سوم نباید برای گل های بیشتر جلو میکشیدیم
ایکاردی ادامه داد: در بازی برابر سمپدوریا ما باید در نیمه اول کار را تمام می‌کردیم، اینترمیلان تیم بزرگی است و در حال تلاش برای پیشرفت بیشتر هستیم.

وی افزود: از نتیجه امشب رضایت دارم اما برای اشتباهات در دقایق پایانی خشمگین شدم. ما فرصت های زیادی را از دست دادیم.

خبرگزاری فارس: ایکاردی بازیکن تاثیرگذار تیم فوتبال اینترمیلان ایتالیا پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیمش برابر سمپدوریا گفت:  بعد از زدن گل سوم نباید برای گل های بیشتر جلو میکشیدیم. باید نوار پیروزی ها را ادامه دهیم.

——————-

ورزش سه: حسین وفایی قهرمان اسنوکر کشورمان که تنها بازیکن حرفه ای ایران در اسنوکر محسوب می شود، این روزها در رقابت های آزاد انگلیس حاضر شده است
ورزش سه: حسین وفایی قهرمان اسنوکر کشورمان که تنها بازیکن حرفه ای ایران در اسنوکر محسوب می شود، این روزها در رقابت های آزاد انگلیس حاضر شده است. او با پیروزی مقتدرانه ۴ بر یک در مقابل اندریو هیگینسون نفر ۵۴ رنکینگ اسنوکر حرفه ای های جهان راهی مرحله یک چهارم پایانی رقابت های آزاد انگلیس شد.

وفایی برای رسیدن به مرحله یک چهارم پایانی رقابت های اسنوکر آزاد انگلیس موفق به کسب چهار پیروزی در مقابل ژوانگ، اکسینتنگ، بینگهام و هیگینسون شده بود.

نماینده کشورمان در این مرحله به مصاف کایرن ویلسون مرد شماره ۱۵ رنکینگ اسنوکر جهان رفت. این مسابقه نزدیک و حساس در نهایت با حساب ۵ بر ۳ به سود ویلسون به پایان رسید تا وفایی از رسیدن به نیمه نهایی بازبماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *