خبرآنلاین: بعضی‌ها می‌گویند این اپلیکیشن برای شاگرد تنبل‌هاست. اما خیلی از دانش‌آموزان و دانشجویان توانسته‌اند از آن به عنوان اپلیکیشن کمک آموزشی یا در جهت سرعت در حل معادلات و مسائل بزرگتر استفاده کنند
خبرآنلاین: بعضی‌ها می‌گویند این اپلیکیشن برای شاگرد تنبل‌هاست. اما خیلی از دانش‌آموزان و دانشجویان توانسته‌اند از آن به عنوان اپلیکیشن کمک آموزشی یا در جهت سرعت در حل معادلات خرید بلیط هواپیما و مسائل بزرگتر استفاده کنند. Photomath که به تازگی نسخه جدیدش آمده به هر حال یک اپلیکیشن جنجالی است.
به گزارش خبرآنلاین، Photomath به طور خلاصه کارش این است: شما با دوربین موبایل‌تان از روی معادله یا مسئله ریاضی نوشته شده روی صفحه دفترتان عکس می‌گیرد و این اپلیکیشن علاوه بر جواب نهایی راه‌حل و مراحل حل را هم برایتان در یک چشم بر هم زدن نشان می‌دهد. بهتر است به جای فکر منفی به این اپلیکیشن آموزشگاه تعمیرات موبایل به عنوان  یک ابزار کمک آموزشی بسیار خوب  برای پیشرفت‌تان فکر کنید و  فکر تقلب با آن را از سرتان بیرون بیاندازید!

این اپلیکیشن معادلات جزوه شما را حل می‌کند! 

این اپلیکیشن در ابتدای راه است و فعلا فقط می تواند معادلات و مسائل ساده ریاضی را حل کند و بلیط هواپیمایی خبری از حل مسائلی مانند  انتگرال و  سری ها فعلا نیست. علاوه بر این باید دست خط‌تان شبیه حروف چاپی باشد تا اپلیکیشن بتواند اعداد انگلیسی و علائم را به درستی تشخیص دهد. این اپلیکیشن را می‌تواند برای آیفون و گوشی‌ها اندرویدی به صورت رایگان دانلود کرد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: شب گذشته (شنبه) برای وین رونی شبی خاص و به یاد ماندنی بود. مهاجم انگلیسی ۳۱ ساله‌ای که ۱۳ سال پیش از اورتون تیک بان جدا شد تا به منچستریونایتد برود، تابستان امسال به گودیسون پارک برگشت و با گلی که در دقیقه ۴۵ بازی به ثمر رساند، به آبی‌پوشان منطقه مرسی‌ساید کمک کرد که میهمان‌شان استوک‌سیتی را در هفته نخست لیگ برتر انگلیس شکست دهند و فصل را با پیروزی آغاز کنند
رونی ادامه داد: از روزی که به اورتون برگشته‌ام، احساس می‌کنم که دوباره در خانه‌ام هستم. من از مدت‌ها پیش انتظار چنین لحظه‌ای را می‌کشیدم.

در تعمیرات گوشی همین حال رونالد کومان هم درباره عملکرد رونی و گل مهمی که او به ثمر رساند، گفت: این سه امتیاز واقعاً‌ شیرین است چون واقعاً شما نمی‌دانید که از اولین بازی تیم‌تان در لیگ چه انتظاری باید داشته باشید. تیم ما عملکردی که من دوست داشتم را ارائه نکرد و هنگام حرکات همراه با توپش مضطرب به نظر می‌رسید. به همین دلیل بود که من بین دو نیمه سیستم بازی تیمم را تغییر دادم. بازی ما واقعاً نیاز تعمیر لپ تاپ ایسوس به پیشرفت دارد.

رونی که حالا یک گل دیگر می‌خواهد تا شمار گل‌هایش در لیگ برتر انگلیس را به ۲۰۰ برساند، پس از بازی به شبکه  BBC گفت: لحظه گلزنی‌ام لحظه‌ای خاص و سرشار از آرامش و احساسات بود. به شخصه من بسیار خوشحالم که گل پیروزی تیمم را در گودیسون پارک زدم چون لحظه‌ای خاص برایم شکل گرفت. زدن چنین گلی آن هم درست در پایان نیمه اول بسیار مهم بود.

خبرگزاری تسنیم: شب گذشته (شنبه) برای وین تعمیر گوشی رونی شبی خاص و به یاد ماندنی بود. مهاجم انگلیسی ۳۱ ساله‌ای که ۱۳ سال پیش از اورتون جدا شد تا به منچستریونایتد برود، تابستان امسال به گودیسون پارک برگشت و با گلی که در دقیقه ۴۵ بازی به ثمر رساند، به آبی‌پوشان منطقه مرسی‌ساید کمک کرد که میهمان‌شان استوک‌سیتی را در هفته نخست لیگ برتر انگلیس شکست دهند و فصل را با پیروزی آغاز کنند. در حقیقت به لطف تک گل رونی بود که تیم تحت هدایت رونالد کومان توانست تعمیرات ۱۱۸ ۳ امتیاز این بازی از آن خود کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *