خبرگزاری تسنیم: با وجود گذشت ۴ روز از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و همه جذابیت‌هایی که این تورنمنت داشته، هنوز هم برای خیلی‌ها غیبت تیم‌هایی مانند ایتالیا و هلند محسوس است، به خصوص برای هواداران این دو کشور و بازیکنان آنها
ایموبیله در گفت‌و‌گو با شبکه مدیاست ایتالیا اظهار داشت: راستش را بخواهید وقتی مسابقات جام جهانی را می‌بینم احساس بدی پیدا می‌کنم و به همین دلیل برای دنبال کردن آن شور و هیجان زیادی ندارم.

مهاجم لاتزیو امیدوار بود که این جام جهانی، تورنمنت او باشد چرا که فصلی پربار را پشت سر گذاشت و در آن به طور مشترک با ایکاردی عنوان آقای گل سری A را کسب کرد. ایتالیا اما با یک ترژادی بعد از ۶۰ سال از حضور در جام جهانی باز ماند.

خبرگزاری تسنیم: با وجود گذشت ۴ روز از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و همه جذابیت‌هایی که این تورنمنت داشته، هنوز هم برای خیلی‌ها غیبت تیم‌هایی مانند ایتالیا و هلند محسوس است، به خصوص برای هواداران این دو کشور و بازیکنان آنها. چیرو ایموبیله، مهاجم تیم ملی ایتالیا هم یکی از آنها است.

مهاجم آبی‌پوشان شهر رم افزود: من واقعاً دوست داشتم که الان آنجا باشم نه در تعطیلات. به هر حال من در این جام طرفدار تیم ملی برزیل هستم.

——————-

ورزش سه: کاپلو که سابقه دو دوره مربیگری رئال را در کارنامه دارد، به خوبی با فضای این تیم آشناست.

او پرز را مقصر اخراج لوپتگی از مربیگری تیم ملی اسپانیا می داند
او پرز را مقصر اخراج لوپتگی از مربیگری تیم ملی اسپانیا می داند.

ورزش سه: کاپلو که سابقه دو دوره مربیگری رئال را در کارنامه دارد، به خوبی با فضای این تیم آشناست.

کاپلو در همین رابطه گفت:« رئال با خودخواهی خاص خودش فدراسیون فوتبال اسپانیا را از روند مکذاکراتش با لوپتگی آگاه نکرد و همین باعث اخراج او شد. در هر صورت همه پرز را می شناسند با این حال معتقدم اخراج لوپتگی از هدایت اسپانیا درست نبود و او لیاقتش را داشت تا در جام جهانی، سرمربی تیمی باشد که خودش آن را به این سطح رسانده بود.»

رونالدو:« او بهترین بازیکن جام جهانی تا به اینجا بوده و باید بگویم که سرعت عمل و چابکی اش در اولین بازی برابر اسپانیا را مدت ها بود که ندیده بودم. در صحنه پنالتی او خودش بود که با دریبل سریعش ناچو را وادار به خطا کرد و در گل سوم هم کاشته اش استثنایی بود.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *