خبرگزاری تسنیم: علیرضا اکبرپور در مورد عملکرد ضعیف استقلال در دو هفته اول لیگ برتر گفت: به نظر من استقلال در هفته دوم بازی خوبی انجام داد و مستحق برد بود، اما فرصت‌های خوبی را از دست داد و داور هم یک یا دو پنالتی برای این تیم نگرفت
خبرگزاری تسنیم: علیرضا اکبرپور در مورد عملکرد ضعیف استقلال در دو هفته اول لیگ برتر گفت: به نظر من استقلال در هفته دوم بازی خوبی انجام داد و مستحق برد بود، تور روسیه اما فرصت‌های خوبی را از دست داد و داور هم یک یا دو پنالتی برای این تیم نگرفت. به‌هرحال استقلال دچار تغییر شده است و نیاز به زمان دارد تا بازیکنان جدید با بازیکنان فصل گذشته هماهنگ شوند. به نظر من استقلال هفته به هفته تیم بهتری خواهد شد.
وی در پاسخ به این پرسش که «در حال حاضر مشکلات استقلال چیست؟»، تأکید کرد: من معتقدم که بعد از گذشت دو هفته نباید از استقلال ایراد فنی گرفت و باید منتظر تور زمینی قشم باشیم چند هفته سپری شود. البته این را هم باید گفت که استقلال دیگر نباید به سادگی امتیاز از دست بدهد، چون امکان دارد فاصله‌اش با صدر جدول بیشتر شود.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد دیدار این تیم برابر تراکتورسازی در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: هر دو تیم شرایط خاصی دارند و خوب نتیجه نگرفتند. طبیعتاً استقلال و تراکتورسازی هدفی جز برد نخواهند داشت و هر تیمی که احساسی بازی کند شانسی قیمت تور پوکت برای برنده شدن نخواهد داشت.

——————-
خبرگزاری ایسنا: هزاران تن از مردم کره شمالی به نشانه اعتراض به تهدیدات رئیس جمهور آمریکا، به خیابان‌های کشورشان آمدند؛ گردهمایی که همانند دیگر مراسم رسمی در این کشور با نظم خاصی برگزار شد
خبرگزاری ایسنا: هزاران تن از مردم کره شمالی به نشانه اعتراض به تهدیدات رئیس جمهور آمریکا، به خیابان‌های کشورشان آمدند؛ گردهمایی که همانند دیگر تور مشهد نوروز ۹۷ مراسم رسمی در این کشور با نظم خاصی برگزار شد.
طبقه بزرگان و سران کره شمالی نیز که در این راهپیمایی پیراهن‌های مشکی به تن داشتند این کارگران را در حین راهپیمایی تشویق می‌کردند.

به نوشته روزنامه دیلی میل، مردم کره شمالی در پایان در میدان کیم ایل سونگ در پیونگ یانگ گردهم آمدند و تصاویر گرفته شده نشان می‌دهد که آنها کاملا سازماندهی شده با پلاکاردهای تبلیغاتی به خیابان آمده‌اند.

کره تور کیش نوروز ۹۷ شمالی به صورت رسمی تهدیدات اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را پاسخ داده و با تهدید حمله به جزیره گوام که متعلق به ایالات متحده است، ترامپ را یک دیوانه خطاب کرد.

تصاویر گرفته شده نشان می‌دهد هزاران تن از کارگران کره شمالی که پیراهن‌های سفید به تن داشتند، در سراسر این میدان که در جای جای آن پرچم‌های کره شمالی به اهتزاز در آمده بود، تجمع کرده بودند.

این راهپیمایی پس تور لحظه آخری از دور جدید تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل و افزایش تنش‌ها میان کره شمالی و آمریکا برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *