خبرگزاری ایرنا: در پی تشدید تنش ها و افزایش جدال لفظی میان کره شمالی و آمریکا، بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس، خواستار تلاش برای حل دیپلماتیک این مساله شد
 بوریس جانسون عصر امروز با انتشار پیامی در صفحه توییتری خود گفت: جامعه جهانی شانه به شانه یکدیگر ایستاده تا اطمینان حاصل کند کره شمالی دست از اقدام های تهاجمی بردارد.

جزیره گوام در اقیانوس آرام، میزبان تور یزد نوروز ۹۷ پایگاه نیروی دریایی آمریکا و پادگان نیروی هوایی آندرسون است که بمب‌افکن‌های راهبردی «B-1B» ایالات متحده و دیگر تجهیزات پیشرفته نظامی این کشور در آن نگهداری می شود.

خبرگزاری ایرنا: در پی تشدید تنش ها و افزایش جدال لفظی میان کره شمالی و آمریکا، بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس، خواستار تلاش برای حل دیپلماتیک این مساله شد.

آمریکا و کره شمالی طی روزهای اخیر خرید بلیط هواپیما به شدت با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده و در مقابل پیونگ یانگ اعلام کرد که در حال بررسی طرح عملیاتی برای حمله به پایگاههای آمریکا در جزیره «گوام» است؛ دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده اعلام گفت که چنانچه کره شمالی عاقلانه رفتار نکند، گزینه‌های نظامی علیه این کشور کاملا آماده است.

وی ادامه داد: لندن از طریق همکاری با ایالات متحده و متحدانش در خاورمیانه تلاش خواهد کرد تا این تور اردبیل ارزان بحران را از طریق دیپلماتیک به پایان برساند.

——————-

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از کشف بیش از ۶۱ کیلوگرم تریاک خبر داد.  

سرهنگ محمد بخشنده گفت: درپی گزارش دریافت شده مبنی بر جابجایی وانتقال موادمخدر تریاک توسط فردی به هویت مشخص از استان های جنوبی کشور به تهران با یک دستگاه خودروی باری فلزی فوتون موضوع در دستور کار قرار داده شد
وی افزود: ماموران تور اهواز ارزان پایگاه نهم فاتب با پایش های تخصصی صورت گرفته متوجه شدند متهم در صدد انتقال تریاک از جیرفت کرمان به تهران بوده که با هماهنگی با مرجع قضایی خودروی وی در ورودی تهران اتوبان آزادگان توقیف شد.

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از کشف بیش از ۶۱ کیلوگرم تریاک خبر داد.  

سرهنگ محمد بخشنده گفت: درپی گزارش دریافت شده مبنی بر جابجایی وانتقال موادمخدر تریاک توسط فردی اپل سنتر به هویت مشخص از استان های جنوبی کشور به تهران با یک دستگاه خودروی باری فلزی فوتون موضوع در دستور کار قرار داده شد.

سرهنگ بخشنده با اشاره به دستگیری متهم، بیان داشت: در بازرسی ازخودروی متهم پس از کشف جاساز خودرو ۶۱ کیلو و ۴۱۸گرم تریاک با لفافه در ۳۸ بسته که به صورت ماهرانه جاساز شده بود کشف شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *