روزنامه کیهان نوشت: نخست‌وزیر انگلیس سالروز تولد رئیس‌ فرقه بهائیت را تبریک گفت.

«ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس با انتشار پیامی یکصدمین تولد پایه‌گذار بهائیت را به پیروان این فرقه ضاله تبریک گفت
طی سال‌های اخیر بهائیت تلاش کرده برخی عناصر مسئله‌دار را جذب خود کند چنان‌که کسانی نظیر فائزه هاشمی با سرکرد‌گان این گروهک حشر و نشر دارند.

یادآور می‌شود دین جعلی بهائیت در اواخر دوره قاجار توسط انگلیسی‌ها در ایران راه‌اندازی شد. رشد انگلی این فرقه شبه ماسونی، در دوره پهلوی شدت گرفت به نحوی که بسیاری از نخست‌وزیرها، وزیران، مدیران ارشد اقتصادی و امنیتی، امرای ارتش و ساواک، بهائی بودند. بهائیت پیوند عمیقی نیز با صهیونیسم بین‌الملل دارد.

برخی از اعضای باند بهائیت در حرمت‌شکنی عاشورای سال ۸۸ نقش داشتند.

«ترزا می» نخست‌وزیر انگلیس با انتشار پیامی یکصدمین تولد پایه‌گذار بهائیت را به پیروان این فرقه ضاله تبریک گفت. در پیام «می» آمده است: «تاثیر تعالیم بهاءالله را نمی‌توان دست کم گرفت. زندگی او و آموزه‌هایش الهام‌بخش مردم زیادی است و ما می‌توانیم از درایت‌های او بهره ببریم» ترزا می افزود: «بهایی‌ها بخش مهمی از جامعه انگلیس به شمار می‌روند؛ آنها به استقرار جامعه‌ای یکپارچه از طریق تعالیم جهانی، برابری و پیشرفت اجتماعی متعهد هستند.» نخست‌وزیر انگلیس در پیام خود افزود: «یکبار دیگر بهترین آرزوهایم را تقدیم جامعه بهائی سراسر کشور و در تمام دنیا می‌کنم.»

روزنامه کیهان نوشت: نخست‌وزیر انگلیس سالروز تولد رئیس‌ فرقه بهائیت را تبریک گفت.
——————-

اچ تی سی سازنده اولی پیکسل و نسخه XL آن بود. زمانی که شایعات در مورد جانشین های این دو موبایل شنیده شد،‌ انتظار می رفت که اچ تی سی باز هم هر دو موبایل را بسازد
پردازنده Pixel Visual Core هم روی آن وجود داشته و نمایشگر نیز با همان وضوح ۵۶۰ DPI قرار بوده ساخته شود. اما علت انتخاب ال جی به گفته منابع، نمایشگر مناسب تری است که حالا در پیکسل ۲ ایکس ال شاهد آن هستیم و Muskie کنار گذاشته شد.

تفاوت هایی میان آنچه امروز تحت عنوان Pixel 2 XL منتشر شده و آنچه که اچ تی سی ساخته بود وجود دارد. حالا می دانیم که Muskie قرار بوده ۳۸۳۰ میلی آمپر باتری داشته باشد در حالی که باتری پیکسل ۲ ایکس ال حالا ۳۵۲۰ میلی آمپر است.

اچ تی سی سازنده اولی پیکسل و نسخه XL آن بود. زمانی که شایعات در مورد جانشین های این دو موبایل شنیده شد،‌ انتظار می رفت که اچ تی سی باز هم هر دو موبایل را بسازد.

در واقع، پیکسل ۲ XL اچ تی سی که با نام رمز Muskie شناخته می شد در ماه ژوئن توسط گوگل رد شد و جای خود را به Taimen داد؛ موبایلی با نمایشگر بزرگتر که توسط ال جی توسعه می یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *