پایگاه خبری انتخاب: دستیار ارشد رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در حالی ایران و ترکیه را محور شرارت می خواند که اکنون خود به شر و شیطان اصلی منطقه مبدل شده است
پایگاه خبری انتخاب: دستیار ارشد رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در حالی ایران و ترکیه را محور شرارت می خواند که اکنون خود به شر و شیطان اصلی منطقه مبدل شده است.

«محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در حالی ایران و ترکیه را محور شرارت می خواند که اکنون خود به شر و شیطان اصلی منطقه مبدل شده و حامی آشکار تروریسم و صهیونیسم و جنایت جنگی علیه مردم مظلوم منطقه از جمله در یمن، بحرین، عراق، لبنان و سوریه است».

حسین امیرعبداللهیان مشاور و دستیار ارشد رئیس مجلس در امور بین الملل با انتشار پستی در توئیتر نوشت:

——————-

ورزش سه: روملو لوکاکو تابستان امسال با رقم ۸۵ میلیون یورو از اورتون به یونایتد پیوست و عملکرد خوبی نیز از خود نشان داده است

 یونایتد ابتدا قصد جذب موراتا را داشت ولی پس از سنگ اندازی ها رئال در نهایت تصمیم به جذب لوکاکو گرفت. ستاره بلژیکی شروع بسیاری خوبی هم داشت ولی در میانه های فصل دچار افت شد؛ به طوریکه اعتراض هواداران را نیز موجب شد ولی او در هفته های اخیر بار دیگر به روزهای خوب خود بازگشته است.

تیم مهمترین چیز است. همیشه می خواستم جام ببرم و در بازی های بزرگ حضور داشته باشم و اراده ام برای رسیدن به این اهداف پس از پیوستن به یونایتد بیشتر هم شده است. من می خواهم با تیمم فاتح جام شوم و مربی این را می داند و فکر می کنم به همین خاطر همیشه به من میدان می دهد.»

لوکاکو: من سرباز مورینیو در یونایتد هستم

لوکاکو در مصاحبه اسکای اسپورتس گفت:« فکر می کنم مورینیو در ذهنش مرا سرباز خودش در زمین می داند که این یک مقدار عجیب است چون مربی ها معمولا چنین احساسی نسبت به هافبک ها دارند. من همیشه در زمین تلاش می کنم و قدردان تعریف های مربی هستم اما در نهایت یک مهاجم باید همیشه گل بزند. مورینیو می داند که من روحیه یک سرباز را دارم.

من همیشه تیم را بالاتر را از خودم قرار می دهم و این را به مورینیو هم گفته ام.

ورزش سه: روملو لوکاکو تابستان امسال با رقم ۸۵ میلیون یورو از اورتون به یونایتد پیوست و عملکرد خوبی نیز از خود نشان داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *