خبرگزاری ایلنا: امید روحانی پزشک، منتقد و بازیگر سینما و تلویزیون امروز به برنامه «کتاب باز» در شبکه نسیم می‌آید
در قسمت‌های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کوروش تهامی، رضا کیانیان، مسعود ده نمکی، حبیب احمدزاده، حمید داوودآبادی، سیدمهدی شجاعی و حجت الاسلام زائری حضور یافتند و از کتاب‌های مورد علاقه، قصه‌های کودکی و خاطره‌های خود با کتاب سخن گفتند.

خبرگزاری ایلنا: امید روحانی پزشک، منتقد و بازیگر سینما و تلویزیون امروز به برنامه «کتاب باز» در شبکه نسیم می‌آید.

امید روحانی مهمان کتاب باز می شود

این برنامه امروز چهارشنبه سوم آبان ساعت ۲۰ میزبان امید روحانی پزشک و منقد سینماست و او با سروش صحت درباره فعالیت‌های مختلفی که دارد، حضورش در بیمارستان، نویسندگی، دیدن تئاترها و فیلم‌ها و… سخن می‌گوید.
«کتاب باز» از بخش‌های گفتگو با مهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه نوشته و آن را می‌خوانند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می‌کند که به نوعی کتاب باز هستند.

روحانی در این برنامه توضیح می‌دهد که چگونه به این برنامه‌ها می‌رسد و ساعت خوابش چگونه است.

فصل دوم «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان هر شب شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود که قرار است با نگاه و رویکرد متفاوتی سراغ ترویج فرهنگ کتابخوانی برود و هر بار در گفتگو با مهمان برنامه از دنیای کتاب‌ها سخن گفته می‌شود.

——————-
ایسنا: محمد جعفر مرادی که با هدف شرکت در مسابقات ماراتن تفلیس عازم گرجستان شده بود در این رقابت‌ها با ثبت زمان ۱:۰۶
رقابت‌های تفلیس گرجستان با حضور ۱۰ هزار دونده برگزار شد و فدراسیون دوومیدانی گرجستان به طور رسمی از دونده  المپیکی ایران دعوت کرده بود.

ایسنا: محمد جعفر مرادی که با هدف شرکت در مسابقات ماراتن تفلیس عازم گرجستان شده بود در این رقابت‌ها با ثبت زمان ۱:۰۶٫۵۶ ساعت به عنوان دومی رسید و رکورد ملی ایران را هم شکست.
محمد جعفر مرادی در این رقابت‌ها رکورد دوی نیمه ماراتن کشور را که پیش از این در اختیار خودش بود به میزان ۳۷ صدم ثانیه ارتقا بخشید.  

ایمان کوشکی، احمد منصوری و فرهاد باباپور سه دونده ایرانی دیگر در این مسابقات به ترتیب با ثبت زمان‌های ۱:۱۲٫۱۵  و ۱:۱۷٫۵۲ و ۱:۲۱٫۴۶ به مقام‌های پنجم، هشتم و چهاردهم قرار گرفتند.

داویتی خارازیهاویلی از گرجستان با ثبت زمان ۱:۰۶٫۵۳ به عنوان قهرمانی رسید و آرتم کوفتیرو از روسیه نیز با ثبت زمان ۱:۱۱٫۰۰ به مقام سومی دست یافت.

محمد جعفر مرادی پیش از این در دوی ۱۷ کیلومتر گنجه آذربایجان که در ماه گذشته برگزار شده بود با رکورد ۵۳٫۵۵ نایب قهرمان شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *