خبرگزاری ایسنا: رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد که وزیر صنعت و معدن لیست اقلام وارداتی توسط هر فردی که صورت گرفته را تهیه کند تا در سامانه گمرک کلیه این وارد کنندگان و رقم ارز دریافتی توسط آنان، منتشر و در دسترس عموم مردم قرار گیرد

شهباز حسن‌پور گفت: روز شنبه جلسه‌ای در دفتر دکتر «لاریجانی» رییس مجلس شورای اسلامی و با حضور وزیر صنعت و معدن و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد بنده پیرامون وضعیت اقتصادی کشور برگزار شد.

خبرگزاری ایسنا: رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد که وزیر صنعت و معدن لیست اقلام وارداتی توسط هر فردی که صورت گرفته را تهیه کند تا در سامانه گمرک کلیه این وارد کنندگان و رقم ارز دریافتی توسط آنان، منتشر و در دسترس عموم مردم قرار گیرد.

وی با اشاره به مصوبات این جلسه، عنوان کرد: در این جلسه مقرر شد که وزیر صنعت و معدن لیست اقلام وارداتی توسط هر فردی که صورت گرفته تهیه تا لیست کلیه وارد کنندگان و رقم ارز دریافتی توسط آنان در سامانه گمرک منتشر شود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت همچنین در خصوص وضعیت انتخاب استاندار کرمان نیز گفت: متاسفانه وزارت کشور هنوز تصمیمی برای استاندار کرمان نگرفته است.

رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: از عصر روز ۹ تیرماه مردم از طریق سامانه گمرک می‌توانند کلیه کالاهای وارداتی را رصد کنند.

——————-

ورزش سه: تیم فوتبال پی اس جی در سالهای اخیر علی رغم خرج های زیاد و ستاره های میلیاردی خود نظیر نیمار، ام باپه، کاوانی، سیلوا، دی ماریا، دنی آلوز و
در نبرد اول بین فرانسه و ارژانتین، دیماریا برای آرژانتینی ها گل زد اما درخشش ام باپه و ٢ گلی که وارد دروازه یاران مسی کرد، رویای مسی و آرژانتین را خاموش کرد. در دیگر دیدار روز گذشته نیز ٢ گل ادیسون کارانی مهاجم گلزن اروگوئه برابر تک گل په په کار رونالدو و یارانش را تمام کرد تا ستاره های خط حمله پی اس جی کار دو فوق ستاره فوتبال جهان را با دبل های خود تمام کنند، دو بازیکنی که در پایان دیدارها به عنوان ستاره بازی انتخاب شدند.

انتقام پی اس جی‌ها از مسی و رونالدو!

ورزش سه: تیم فوتبال پی اس جی در سالهای اخیر علی رغم خرج های زیاد و ستاره های میلیاردی خود نظیر نیمار، ام باپه، کاوانی، سیلوا، دی ماریا، دنی آلوز و … نتوانسته در لیگ قهرمانان اروپا به موفقیت برسد

بازیکن های این تیم اما در روز اول رقابت مرحله یک هشتم ستاره تیم هایشان بودند.

انتقام پی اس جی‌ها از مسی و رونالدو!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *