خبرگزاری میزان: کیلیان ام‌باپه، مهاجم تیم فوتبال پاری‌سن‌‌ژرمن در ساعات پایانی نقل‌و‌انتقالات از موناکو راهی این تیم شد
ام‌باپه در این خصوص اظهار داشت: بازیکنان عالی تاریخ را در کشور خودشان می‌سازند. اگر فرانسه را پس از ۶ ماه ترک می‌کردم، باید آرزوی ابدی‌ام را هم فراموش می‌کردم. وقتی به پاری‌سن‌ژرمن می‌آیید، در باشگاهی هستید که برای تبدیل شدن به بهترین تیم جهان جاه‌طلبی قیمت تور آلمان دارد. به باشگاهی می‌آیید که دوست دارد در همه رقابت‌ها بازی کند.

وی گفت: بازی کردن کنار نیمار خارق‌العاده است. پاری‌سن‌ژرمن به من علاقه داشت اما حضور نیمار یک قدرت اضافی برای این تیم است.

خبرگزاری میزان: کیلیان ام‌باپه، مهاجم تیم فوتبال پاری‌سن‌‌ژرمن در ساعات پایانی نقل‌و‌انتقالات از موناکو راهی این تیم شد. او در تیم پاریسی شماره ۲۹ را به تن می‌کند. ام باپه می‌گوید می‌خواهد تور هوایی یزد با پاری‌سن‌ژرمن تاریخ‌سازی کند. او معتقد است پاریسی‌ها جاه‌طلبی لازم برای تبدیل شدن به بهترین تیم جهان را دارند. مهاجم جوان فرانسوی همچنین به تمجید از نیمار، هم تیمی خود پرداخت.
——————-
خبرگزاری تسنیم: در مصاف حساس شب گذشته (شنبه) تیم‌های ملی اسپانیا و ایتالیا در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ایسکو بهترین بازیکن میدان شد
وراتی در این خصوص به رسانه‌های اسپانیا تور اروپا نوروز ۹۷ اعتراف تلخی کرد و گفت: ایسکو واقعاً مرا اذیت کرد. عملکرد او بازی مرا تحت الشعاع قرار داده بود. حتی لیونل مسی هم به این اندازه مرا آزار نداده بواست.

درخشش ایسکو در بازی شب گذشته در ورزشگاه تیم باشگاهی‌اش، سانتیاگو برنابئو به حدی بود که حتی سرمربی تیم ملی ایتالیا، جامپیرو ونتورا هم از او تمجید به عمل آورد. به لطف دو گل او و تک گل آلوارو موراتا اسپانیا با نتیجه ۳ بر صفر بر ایتالیا غلبه کرد تور استانبول و جایگاه خود را در صدر جدول گروه G برای صعود مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۸ تثبیت کرد.

خبرگزاری تسنیم: در مصاف حساس شب گذشته (شنبه) تیم‌های ملی اسپانیا و ایتالیا در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ایسکو بهترین بازیکن میدان شد. هافبک رئال مادرید با حرکاتش در میانه میدان و دو گلی که زد، بازیکنان ایتالیا را آزار داد اما در میان آنها کسی که بیش از همه از سوی بازیکن سابق مالاگا تحت فشار قرار گرفت، تور شیراز نوروز ۹۷ مارکو وراتی هافبک پاری‌سن‌ژرمن بود که دو بار به شیوه‌ای تحقیر‌آمیز از او دریبل خورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *