خبرگزاری مهر: یک عضو شورای پنجم با بیان اینکه بحران آب در تهران جدی است، گفت: باید حفاظت از آب دغدغه همه ایرانیان باشد
محسن هاشمی خطاب به امانی گفت: متاسفانه آب در سوگندنامه مطرح نشده است.

شهربانو امانی در جلسه علنی روز سه شنبه با بیان اینکه حضور شهردار پاک‌دست که چشم امید شهر تهران است را خیرمقدم می گویم، اما نگرانی در خصوص انتخابات وجود دارد، گفت: این دغدغه حتما در شهردار قیمت تور دبی منتخب بیشتر است، اما در دیداری نیز که با سیدحسن خمینی داشتیم وی تاکید کرد در انتخاب مسئولان شهرداری افرادی که حتی کوچکترین شائبه مالی دارند را نباید به کار گرفت.

وی با اشاره به بحران آب در کشور گفت: در کل کشور شرایط بد آبی داریم و سفره های زیرزمینی آبی در بحران هستند و جا دارد همه شهروندان تهران نگهبان آب باشند.

وی با اشاره به نحوه آبیاری فضای سبز در پایتخت گفت: روز گذشته نحوه آبیاری تور آنتالیا نوروز ۹۷ پارک شهر را از شورا نظاره گر بودم و به جای فضای سبز بیشتر کاشی های پارک شسته می شدند و این نشان می دهد آموزش لازم در خصوص نحوه آبیاری داده نشده است.

خبرگزاری مهر: یک عضو شورای پنجم با بیان اینکه بحران آب در تهران جدی است، گفت: باید حفاظت از آب دغدغه همه ایرانیان باشد.
امانی تاکید کرد: آب باید به یکی از دغدغه های مردم تهران که با تک تک سلول هایشان آن را درک کرده باشند، تبدیل شود و شهرداری قیمت تور ترکیه باید در این زمینه پیش قدم باشد.

——————-
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز سه‌شنبه خود را از ساعت ۱۰:۰۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند
برانکو ایوانکوویچ و همکارانش در حالی یکی از مهمترین جلسات تمرین برای بازی با گسترش فولاد تبریز را برگزار کردند که ۱۲ بازیکن غایب بودند.

این تمرین برای بازی ۱۶ شهریور که سالگرد بازی ۶ تایی تور ارزان پاتایا است در حالی انجام شد که علاوه بر ۶ ملی‌پوش که تیم‌های ملی ایران و عراق را همراهی می‌کنند، ۶ بازیکن رده سنی امید هم غایب بودند.

این ۶ بازیکن برای حضور در تمرین و بازی تیم امید آزاد شده و در تمرین امروز سه‌شنبه شرکت نکردند.

تمرین سرخپوشان پس از گرم کردن، به تمرین سه گانه‌ای اختصاص داشت که زیر نظر مارکو استیلینوویچ آغاز شد و در آن تمرینات تعادلی، عبور از روی موانع و حرکت سریع بین آنها تور گرجستان نوروز ۹۷ به انجام رسید.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز سه‌شنبه خود را از ساعت ۱۰:۰۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند. این تمرین به خاطر بازی تیم ملی کشورمان از نوبت بعدازظهر به صبح منتقل شد.
پس از این مرحله، برانکو بازیکنان را به دو گروه قرمز و سبز تقسیم کرد تا فوتبال هدفمند و تمرین پرس در فضای محدود را دنبال کنند. پاس‌های سریع و تک ضرب در این تور زمینی قشم بخش مورد توجه کادر فنی قرار داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *