ایلنا: داود میرباقری امروز (۱۴ آبان ماه) به تماشای نخستین اجرای نمایش «دوزخ» به کارگردانی رضا اصغری که پیش از این تجربه دستیاری میرباقری را داشته، می‌نشیند
این نمایش از چهاردهم آبان تا چهاردهم آذرماه در پردیس تئاتر شهرزاد به نشانی خیابان حافظ/ نوفل لوشاتو/ پلاک ۷۴ روی صحنه خواهد بود.

ایلنا: داود میرباقری امروز (۱۴ آبان ماه) به تماشای نخستین اجرای نمایش «دوزخ» به کارگردانی رضا اصغری که پیش از این تجربه دستیاری میرباقری را داشته، می‌نشیند.

افتتاح نمایش «دوزخ» با حضور داود میرباقری

«دوزخ» برداشتی آزاد از طرح داستانی «دربسته» نوشته ژان پل سارتر است که رضا اصغرى، آن را به نگارش درآورده، به گونه‌ای که داستان در زمان حال‌ می‌گذرد‌.
 از دیگر عواملِ این نمایش می‌توان به مجرى طرح: کتایون کیخسروى، مدیرتولید: سهیل ملک نژاد، گریم: نازنین طباطبایی، عکاس و گرافیک: شایان کیانی، دستیارکارگردان و برنامه ریز: فرشته گلچین، صحنه: ندا سیالی، ساخت تیزر: سپهر کشن فلاح، مشاور رسانه‌ای و مدیر تبلیغات: کتایون کیخسروی، طراحی تصویر مجازی: محمدرضا راه رخشان اشاره کرد.

همچنین در نمایش دوزخ از مجسمه «بنای یادبود آرامش» اثر نسترن صفایی استفاده شده است.

شخصیت‌های اثرِ سارتر در دوزخی که از کردارشان شکل گرفته، به سر می‌برند و توماج دانش بهزادی (میهمان از گروه پراکسیس)، رویا بختیاری، میترا شیرک وند و ایمان اصفهانی ایفاگر نقش‌های «دوزخ» هستند.

نمایش «دوزخ» به تهیه‌کنندگی صابر احدى از چهاردهم آبان ماه به مدت ٣٠شب در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

——————-
جسد زن جوان که سه روز از مرگش می‌گذشت در خانه مجردی در اکباتان کشف شد.

ساعت ۱۴:۲۰ یازدهم آبان ماه جاری مأموران کلانتری ۱۳۵ آزادی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر مرگ مشکوک زن جوانی را اعلام کردند
تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که حدود سه روز از مرگ متوفی می‌گذرد.

پدر متوفی که پلیس را در جریان مرگ فرزندش قرار داده بود، در اظهاراتش به مأموران گفت: دخترم به تنهایی در آپارتمانی در اکباتان سکونت داشت، چند روز بود که از او بی‌خبر بودم و با تلفن‌ همراهش تماس گرفتم اما پاسخگو نبود به همین خاطر نگران شدم و به منزلش رفتم و زمانیکه وارد خانه شدم با جسد بی‌جان دخترم مواجه شدم.

ساعت ۱۴:۲۰ یازدهم آبان ماه جاری مأموران کلانتری ۱۳۵ آزادی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر مرگ مشکوک زن جوانی را اعلام کردند.

جسد زن جوان که سه روز از مرگش می‌گذشت در خانه مجردی در اکباتان کشف شد.
سرانجام جسد متوفی با دستور سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

بنابر اظهارات اولیه مأموران، متوفی زن و سی چهار ساله‌ای بود که جسد وی در منزلش در منطقه اکباتان کشف شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *