خبرگزاری ایسنا: یکی از مسئولان بلندپایه منطقه سنجار از استقرار نظامیان آمریکایی در مرزهای عراق با سوریه خبر داد
خلیل در ادامه گفت: دو مستشار آمریکایی از ائتلاف بین‌المللی ضدداعش به همراه نیروهای ارتش عراقی مشورت و تجاربی را طبق توافقات میان دو کشور درباره کنترل و تامین امنیت مرزهای میان عراق و سوریه جهت پاکسازی این منطقه از گروه تروریستی داعش ارائه دادند.

خبرگزاری ایسنا: یکی از مسئولان بلندپایه منطقه سنجار از استقرار نظامیان آمریکایی در مرزهای عراق با سوریه خبر داد.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، محما خلیل، یکی از مسئولان بلندپایه منطقه سنجار تأکید کرد، نیروهای ارتش عراق عملیاتی امنیتی‌ به منظور پاکسازی منطقه جل‌میرا، بالاترین قله کوه سنجار واقع در غرب موصل (در نزدیکی مرز سوریه) آغاز کرده‌اند.

——————-

ورزش سه: گرت بیل که پس از فینال لیگ قهرمانان از جدایی احتمالی اش خبر داده بود، فعلا منتظر انتصاب سرمربی جدید رئال مادرید است
در واقع ستاره ولزی به خاطر حضور زیدان بود که قصد ترک رئال را داشت و حال منتظر انتخاب سرمربی جدید است تا سپس در مورد آینده اش تصمیم گیری کند. او برای ماندن در رئال تضمین فیکس بودن می خواهد و شاید سرمربی بعدی این تضمین را به وی بدهد و او هم در نهایت ماندنی شود.

 پس از قهرمانی سیزدهم رئال در اروپا، ابتدا رونالدو و سپس گرت بیل با مصاحبه های عجیب خود، احتمال جدایی شان را رد نکردند.

با این حال همه چیز با استعفای ناگهانی زیدان تغییر کرده است. زیزو دو روز پیش از سمت خود کناره گیری کرد تا اکنون بزرگترین مشکل بیل در رئال نیز از بین برود.

بیل تنها بازیکنی بود که به استعفای زیدان هیچ واکنشی نشان نداد.

جدایی گرت بیل از رئال به تعویق افتاد

هرچند انگیزه دو بازیکن متفاوت بود ولی هواداران رئال از این دو مصاحبه شگفت زده شدند. بیل به دلیل بیرون ماندن از ترکیب ثابت رئال در فینال و نیمکت نشینی های متناوب در دو سه ماه اخیر، بی میل به جدایی نیست و گفت که پس از صحبت با مدیر برنامه هایش، در مورد ادامه کار در رئال تصمیم گیری خواهد کرد.

ورزش سه: گرت بیل که پس از فینال لیگ قهرمانان از جدایی احتمالی اش خبر داده بود، فعلا منتظر انتصاب سرمربی جدید رئال مادرید است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *