خبرگزاری فارس: نمایش «اعتراف» به کارگردانی و بازی شهاب حسینی که بنا به شنیده‌ها تا آخر شهریور تمدید می‌شود ، برنامه ادامه اجرایش هنوز مشخص نشده است

خبرگزاری فارس: نمایش «اعتراف» به کارگردانی و بازی شهاب حسینی که بنا به شنیده‌ها تا آخر شهریور تمدید می‌شود ، برنامه ادامه اجرایش هنوز مشخص نشده است.
نمایش اعتراف به کارگردانی و بازی شهاب حسینی آموزش تعمیرات موبایل رایگان بنا به برخی شنیده‌ها از جمله صحبت‌های روابط عمومی تئاتر شهر تا اواسط شهریور ماه تمدید می‌شود اما این تمدید هنوز مشخص نیست.

احتمال تمدید نمایش شهاب حسینی

این نمایش فعلا تا هفتم شهریور ماه بلیت فروشی شده است و هر شب غیر از شنبه‌ها از ساعت ۲۱ در تالار تور شیراز اصلی تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
این نمایش در ابتدا قرار بود تیر و مرداد ماه به صحنه برود که به دلیل استقبال زیاد و درخواست مردم مجدد در شهریور ماه هم تمدید شده است.

نمایش «اعتراف » به کارگردانی شهاب حسینی و بازی علی نصیریان، شهاب حسینی، صالح میرزا آقایی، نیما رییسی، پرویز بزرگی، مهدی بجستانی، میثاق زارع، غزاله نظر، شهرام ابراهیمی، ایلیا نصرالهی، پرند عین بیگی، تنی آواکیان، فاطمه تور هوایی قشم عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت‌جو در تئاتر شهر اجرا می‌شود.

به گفته یکی از عوامل نمایش ، به دلیل مقارن شدن نمایش با آغاز هجدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی ـ سنتی به احتمال زیاد برنامه اجرای مجدد آن تمدید نخواهد شد اما هنوز هم تصمیم قطعی برای تمدید آن گرفته نشده است.

——————-
مهدی امیرآبادی که سابقه حضور در ۲ تیم سایپا و استقلال را دارد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی تور یزد لحظه آخری خبرگزاری فارس در خصوص مسابقه فردا اظهار داشت: بازی برای هر دو تیم بسیار سخت خواهد بود
امیرآبادی در پایان در خصوص انگیزه‌های علی دایی و شخصیت جاه‌طلبی او گفت: سالی که سایپا قهرمان شد دایی مربی-بازیکن این تیم بود و کلاً او دوست دارد همیشه برنده باشد. از طرفی فراموش نکنیم دایی به عنوان یک مربی پرسپولیسی انگیزه دارد تا از استقلال امتیاز بگیرد و این مسائل را نباید فراموش کرد. امیدوارم تعمیرات موبایل استقلال در بازی فردا بتواند حریف خود را شکست دهد و با گرفتن ۳ امتیاز دل هوادارانش را شاد کند.

کاپیتان سابق استقلال تأکید کرد: همه تیم‌ها جلوی استقلال و پرسپولیس انگیزه دارند و با توجه به اینکه این مسابقه پخش مستقیم می‌شود بازیکنان سایپا می‌خواهند خودشان را به کادر فنی تیم ملی و مردم نشان دهند. استقلال هم بعد از گذشت ۲-۳ هفته باید هماهنگ شده باشد و مطمئناً منصوریان هم فردا می‌آید آموزش تعمیرات موبایل که بازی را ببرد و ثابت کند که برد تراکتورسازی شانسی نبوده است.

وی افزود: استقلال درست است که در ۲ مسابقه اول مساوی کرد اما با برد تراکتور از لحاظ روحی و روانی از فشار خارج شد و به نظرم اگر مثل نیمه اول بازی با تراکتور بازی کنند می‌توانند به برتری برسند. از طرفی سایپا بسیار خطرناک است و استقلال اگر حواسش را جمع نکند دچار مشکل می‌شود.

مهدی امیرآبادی که سابقه حضور در ۲ تیم سایپا و استقلال تور کیش نوروز ۹۷ را دارد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص مسابقه فردا اظهار داشت: بازی برای هر دو تیم بسیار سخت خواهد بود. تیم علی دایی جوان و جنگنده است و فردا می‌آید که خودش را نشان بدهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *