به تازگی تصویری از بازدید تیم کوک از کارخانه یکی از تولیدکنندگان در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده و بسیاری از کاربران تصور می کنند که مدیرعامل اپل، آیفون بعدی این کمپانی را جیب خود حمل می کند
به تازگی تصویری از بازدید تیم کوک از کارخانه یکی از تولیدکنندگان در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده و بسیاری از کاربران تصور می کنند که مدیرعامل تور اردبیل اپل، آیفون بعدی این کمپانی را جیب خود حمل می کند. آیا برآمدگی جیب راست تیم کوک واقعاً آیفون بعدی است؟ و آیا واقعاً قصد داریم تا این حد به سراغ کوچک ترین شایعات آیفون ۸ برویم؟ پاسخ ظاهراً مثبت است!

اگر موبایلی که در جیب تیم کوک قرار گرفته واقعاً آیفون جدید باشد، باید گفت که این دستگاه جدید شمایلی مستطیل شکل دارد و در جیب مدیر عامل اپل، بسیار بزرگ به نظر می رسد.

اگر بلیط کیش بخواهیم در مورد تصویر جدید تیم کوک گمانه زنی کنیم، تنها چیزی که به نظرمان می رسد این است که تیم کوک از بودن در سینسیناتی و تاسیسات تولیدی اپل خوشحال است. اما ظاهراً امروزه اینترنت از هر مسئله کوچکی، برداشت های بزرگ دارد و حالا مجبور به این فکر هستیم که شی داخل جیب کوک، چیزی نیست جز آیفون بعدی و مورد انتظار اپل.

در حال حاضر، اطلاعاتی بلیط هواپیمایی کمابیش درباره آیفون ۸ داریم و هیچکس هیچوقت فکر نمی کرد که این دستگاه بزرگ و مستطیل شکل نخواهد بود. اما به هرحال خوشحالیم که فرصتی برای نگاه به جیب تیم کوک و رویاپردازی درباره آنچه در حال حمل است یافته ایم. انتظار می رود اپل در جریان مراسمی در ماه سپتامبر، از این موبایل تازه به همراه آیفون های سری ۷ اس رونمایی کند.

——————-
خبرگزاری تسنیم: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش تور لحظه آخری یزد و پرورش روند ادامه ثبت‌نام دانش‌آموزانی که تا به امروز موفق به ثبت‌نام نشده‌اند را تشریح کرد
خبرگزاری تسنیم: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش روند ادامه ثبت‌نام دانش‌آموزانی که تا به امروز موفق به ثبت‌نام نشده‌اند را تشریح کرد.
وی افزود: هم‌اکنون ساماندهی کلاس‌های درس  و معلمان و صدور ابلاغ فرهنگیان تا مهرماه در حال انجام است و کتاب‌های درسی دانش‌آموزان در شهریورماه تور قشم لحظه آخری و ابتدای مهر توزیع خواهد شد.

علی زرافشان با اشاره به اینکه پایان مردادماه آخرین فرصت ثبت‌نام دانش‌آموزان بود و بیش از ۱۱ میلیون نفر در این بازه زمانی ثبت‌نام کردند، اظهار کرد:  برخی دانش‌آموزان در امتحانات خردادماه موفق به قبولی نشدند و با شرکت در امتحانات شهریورماه و پس از اعلام نتایج باید ثبت‌نام کنند.

وی در پایان عنوان کرد: اگرچه کار ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس به تور هوایی تبریز پایان رسیده است اما برای آنهایی که در امتحانات خردادماه موفق به قبولی نشدند، دانش‌آموزانی که تمایل به شرکت در امتحان انتخاب رشته دارند و گروهی که بنا به دلایل مختلف موفق به ثبت‌نام نشده‌اند این روند ادامه خواهد داشت.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به هدایت تحصیلی دانش‌آموزان در پایه نهم عنوان کرد، این روند با تقسیم‌بندی دانش‌آموزان در گروه‌های مختلف و در تاریخ‌های تور یزد ارزان تعیین شده انجام شد اما ممکن است برخی دانش‌آموزان تمایل به شرکت در رشته‌های دیگر را  داشته باشند که باید در امتحان شهریورماه شرکت کنند و پس از اعلام نتایج در مدارس ثبت‌نام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *