نامه نیوز: یحیی آل‌اسحاق از جمله کسانی است که نامه برخی اصلاح‌طلبان برای مذاکره مستقیم با آمریکا را چندان جدی نمی‌گیرد
عضو شورای مرکزی جمنا با تاکید بر اینکه «این موضوع یک بحث عقلی است» خطاب به امضا کنندگان نامه گفت: «مگر تعقل نمی‌کنید، مگر نمی‌بینید. یک بار، دو بار، ده بار؛ مومن که بیش از یک بار از جایی گزیده نمی‌شود.»

وی افزود: «ومن جرَّب مثل تجربتی عرف مثل معرفتی. هر موضوع تجربه شده را دوباره تجربه کردن با خسارت همراه است. بعد از این همه تلاش دولت و آقای ظریف و همکارانش به چه نتیجه‌ای رسیدیم غیر از بدعهدی آمریکا که حالا سراغ مذاکره مستقیم برویم؟»

آل اسحاق ادامه داد: «رفتار امریکا با کره شمالی یا یار غارش کانادا را ببینید. این‌ها اصلا قرارشان بر این نیست که حرف کسی را گوش کنند. با کسی که فقط حرف خود را می‌زند نمی‌توان صحبت کرد.»

نامه نیوز: یحیی آل‌اسحاق از جمله کسانی است که نامه برخی اصلاح‌طلبان برای مذاکره مستقیم با آمریکا را چندان جدی نمی‌گیرد. او در گفت: «تکلیف معلوم است. مقامات رسمی کشور از رهبری تا رئیس جمهور نظرات خود را گفته اند.»

——————-

خبرورزشی: سهراب بختیاری‌زاده در مورد بازی دوم تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ برابر اسپانیا گفت: ما بازی بسیار سختی در پیش داریم و این در حالی است که اسپانیا در وضعیت سختی قرار دارد و محکوم به شکست دادن ایران است
مدافع پیشین تیم ملی با اشاره به مصدومیت روزبه چشمی و اینکه بهترین گزینه برای جانشینی او کدام مدافع حاضر در اردوی این تیم است، خاطر نشان کرد: در این مورد بهترین تصمیم‌گیرنده کی‌روش است، چون با این تیم زندگی می‌کند. با این حال نظر شخصی من این است که پژمان منتظری به دلیل تجربه بالایی که دارد مناسب‌ترین گزینه برای جانشینی چشمی است.

خبرورزشی: سهراب بختیاری‌زاده در مورد بازی دوم تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ برابر اسپانیا گفت: ما بازی بسیار سختی در پیش داریم و این در حالی است که اسپانیا در وضعیت سختی قرار دارد و محکوم به شکست دادن ایران است. دیدگاه ما برای این مسابقه باید منطقی باشد و دلیلی ندارد که، چون مراکش را شکست دادیم در این بازی هم از اسپانیا امتیاز بگیریم. امیدوارم که تیم ملی نمایش موفقی در این مسابقه داشته باشد، اما اگر به اسپانیا باختیم نباید تیم ملی را رها کنیم. همه می‌دانند این تیم چه قدرتی دارد و نباید توقع بیش از حد از تیم ملی داشته باشیم.

بختیاری‌زاده در خصوص حضورش در تیم فوتبال المپیک ایران تصریح کرد: حضور در تیم‌های ملی و کار کردن در هر رده‌ای برای من افتخار است. در کادر فنی تیم المپیک نیاز به مربیان ایرانی بود که من و رضا شاهرودی انتخاب شدیم. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و امیدوارم که جامعه فوتبال هم نگاه ویژه‌ای به این تیم داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *