ورزش سه: پیش از بازی پی اس جی و اندرلخت از هفته چهارم لیگ قهرمانان، اونای امری نشستی طولانی با نیمار داشته است
تله فوت در همین رابطه گزارش داد که هفته گذشته و پیش از بازی پی اس جی و اندرلخت، امری نشستی با نیمار داشته که طولانی تر از حد معمول بود و دو طرف در این جلسه، اختلافات را کنار گذاشته اند. در واقع امری از نیمار در زمین مسابقه رضایت تمام دارد ولی برخی رفتارهای او در بیرون زمین برای این سرمربی اسپانیایی مورد قبول نیست.

ورزش سه: پیش از بازی پی اس جی و اندرلخت از هفته چهارم لیگ قهرمانان، اونای امری نشستی طولانی با نیمار داشته است.

 هنوز چند ماهی از حضور نیمار در پی اس جی نگذشته است که اخبار گوناگونی در مورد اختلاف نظر بین او و اونای امری(سرمربی باشگاه) به گوش می رسد. گفته شده است که نیمار از جلسات آنالیز ویدیویی امری دل خوشی ندارد و این جلسات برایش خسته کننده هستند. رسانه های برزیلی حتی ادعا کرده بودند که نیمار و امری با یکدیگر حرف هم نمی زنند.

آشتی موقت بین نیمار و سرمربی PSG

به ادعای تله فوت، بین این دو موقتا صلح برقرار است که این اتفاق خوبی برای پی اس جی محسوب می شود. امری پیش از این گفته بود که تمام تلاشش را خواهد کرد تا نیمار روزی برنده توپ طلا با پیراهن پی اس جی شود.

——————-
خبرگزاری ایسنا: رییس جمهور در پیامی انتخاب نخست وزیر نیوزیلند را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور بیش از پیش توسعه یابد
حسن روحانی

ضمن آرزوی موفقیت برای شما در این مسئولیت مهم، امیدوارم با توجه به اراده سیاسی و تلاش و همت مقامات عالی‌رتبه دو کشور، روابط تاریخی فیمابین بیش از پیش توسعه و تعمیق یابد.

خبرگزاری ایسنا: رییس جمهور در پیامی انتخاب نخست وزیر نیوزیلند را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور بیش از پیش توسعه یابد.
نخست وزیر نیوزیلند

سلامتی و موفقیت سرکار عالی و بهروزی و سربلندی مردم نیوزیلند را آرزومندم.

متن پیام تبریک حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم جاسیندا آردرن

انتخاب سرکار عالی به عنوان نخست وزیر نیوزیلند را صمیمانه تبریک می‌گویم.

رییس جمهوری اسلامی ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *