وزیر ارتباطات در گفتگو با خبرنگاران، از اولویت توسعه ارتباطات روستاها در این وزارتخانه خبر داد و گفت طبق برنامه ریزی های انجام شده، طی ۱۸ ماه آینده باید ۹۰ درصد از روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور در حوزه ارتباطات توسعه داده شوند

وزیر ارتباطات همچنین از همسو بودن فعالیت های تور اصفهان ارزان شرکت مخابرات و وزارت ارتباطات سخن گفت و افزود موفقیت شرکت مخابرات، اپراتورهای دیگر و وزارت ارتباطات در گرو یکدیگر است.

وزیر ارتباطات در گفتگو با خبرنگاران، از اولویت توسعه ارتباطات روستاها در این وزارتخانه خبر داد و گفت طبق برنامه ریزی های انجام شده، طی ۱۸ ماه آینده باید ۹۰ درصد از روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور در حوزه ارتباطات توسعه داده شوند.

طبق درخواست آقای آذری جهرمی، برنامه تور لحظه آخری قشم توسعه هر روستا در حوزه ارتباطات به صورت جداگانه طراحی خواهد شد تا نهایتاً طی هجده ماه آینده، ۹۰ درصد از روستاهای بالای ۲۰ خانوار به زیرساخت ها و خدمات ارتباطی دست پیدا کنند.

محمد جواد آذری جهرمی خاطرنشان کرد که وزارت ارتباطات در این حوزه، هیچ اعتقادی به تصدی گری دولتی ندارد و توسعه ارتباطات در روستاها به خود اپراتورها واگذار خواهد شد. به همین دلیل، او از مدیران و اعضای هیئت مدیره تور زمینی اهواز شرکت مخابرات درخواست کرد تا برنامه ای را در این راستا تدوین نمایند.

——————-
خبرگزاری فارس: سعید المولد، مدافع ملی‌پوش الاهلی عربستان که در دیدار شب گذشته مقابل پرسپولیس یکی از بهترین‌های تیمش بود بنا به گزارش یکی از رسانه‌های عربستان ۶ ماه محروم شده است
المولد به خاطر دریافت کارت سوم زردش بازی برگشت مقابل پرسپولیس را نیز از دست داده است.

روزنامه «الریاضی» قیمت تور اروپا عربستان خبر داد: فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) به خاطر تخلفی که سعد المولد، مدافع الاهلی در قراردادی که با الاتحاد عربستان در سال ۲۰۱۴ داشت به مدت ۶ ماه محروم شده و باید غرامتی به مبلغ ۲۶ میلیون ریال پزداخت کند.

خبرگزاری فارس: سعید المولد، مدافع ملی‌پوش الاهلی عربستان که در دیدار شب گذشته مقابل پرسپولیس یکی از بهترین‌های تیمش بود بنا به گزارش یکی از رسانه‌های عربستان ۶ ماه محروم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *